Apartmány Nový Svět
Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň
youtube
trebonsko.cz
Facebook Kanál Youtube Předpověď počasí pro nejbližší dny v Třeboni Portál o aktuálním dění na Třeboňsku

Lázeňské pobyty s úhradou zdravotní pojišťovny

Verze pro tisk >

Jak na to?

 1.    Požádejte svého praktického lékaře o vystavení návrhu na lázeňskou péči hrazenou ze zdravotního pojištění. Pokud jste po operaci, anebo do lázní jezdíte pravidelně, budete mít na lázeňskou péči s vysokou pravděpodobností nárok.

2.    Zvolte si sami termín lázeňského pobytu a kontaktujte naši recepci Apartmány Nový Svět, a to e-mailem (recepce@apartmany-novysvet.cz; http://www.apartmany-novysvet.cz/rezervacni-formular/) nebo telefonicky (tel. 384 721 818, 724 800 289). Dle volné kapacity Vám zajistíme ubytování v našich apartmánech v sousedství lázeňského domu Aurora a zarezervujeme ve Slatinných lázních příslušnou zdravotní péči. Podrobnější informace naleznete také v sekci rezervace http://www.apartmany-novysvet.cz/rezervace-lazenskych-pobytu/

3.    Do doby, než Vám zdravotní pojišťovna schválí lázeňský návrh, nebudete hradit žádné rezervační zálohy. Po dobu komplexní lázeňské péče, která trvá 21. nebo 28. dnů a zahrnuje i úhradu stravování v době pobytu, můžete čerpat dávky v pracovní neschopnosti a jste osvobozeni od místních poplatků. Stravování v průběhu lázeňské péče zajištuje lázeňský dům Aurora. Apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňskou linkou a dalším vybavením pro vlastní vaření.


Cenové podmínky

Všem hostům čerpajícím lázeňskou péči poskytujeme slevu 25% z pultových cen ubytování a dále tuto cenu snižujeme o příspěvky na ubytování poskytované ze zdravotního pojištění. Konečné doplatky za ubytování:

 

Forma lázeňské péče

Sezóna A (květen-září)

Sezóna B (říjen-duben)

Komplexní (1 osoby/apt./noc.)

900,-Kč

750,-Kč

Příspěvková (1 osob./apt./noc)

1150,-Kč

1000,-Kč

2 osoby. v režimu KLP na apt.

400,-Kč/ osoba/noc

350,-Kč/osoba/noc

Další ubytovaná osoba na apt.

250,-Kč

250,-Kč

 

Možnost ubytování dalších osob na apartmánu

Naše apartmány (55 a 60 m2 s balkonem) a vlastním parkováním, tvoří samostatné bytové jednotky v plné vybavenosti, které poskytují potřebné soukromí nejen pro Vás, ale i Vaše blízké, kteří Vás přijedou navštívit nebo s Vámi budou chtít trávit část pobytu společně. Na apartmán je možné ubytovat celkem až 4 osoby.

 

Pro vaše bezpečí a pohodlí

Patříme mezi certifikované ubytovatele lázeňského zdravotnického zařízení, proto ubytování v našich apartmánech podléhá přísným hygienickým normám. Provozovatel i ubytovaní hosté tak musí splňovat epidemiologické požadavky proti Covid-19.