Apartmány Nový Svět
Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň Fotografie ubytování Třeboň
youtube
trebonsko.cz
Facebook Kanál Youtube Předpověď počasí pro nejbližší dny v Třeboni Portál o aktuálním dění na Třeboňsku

Pokyny pro rezervaci lázeňských pobytů

Strategickým smluvním partnerem při zajištění lázeňské léčby jsou Lázně Aurora. Pacienti komplexní lázeňské péče (KLP), příspěvkové lázeňské péče (PLP) nebo samoplátci, si rezervují ubytování v našem komplexu stejným způsobem jako ostatní klienti.

UPOZORNĚNÍ!

Vážení klienti, pro zajištění ubytování pacientů KLP a PLP v Apartmánech Nový Svět, je nutná předchozí rezervace v našem zařízení, nikoliv v přijímací kanceláři Lázní Aurora, která nezajišťuje ubytování do volné kapacity Apartmánů Nový Svět. Objednávky takových pobytů vyřizuje recepce Nového Světa s přijímací kanceláří Lázní Aurora ve zvláštním režimu.


Pacienti KLP

Pacienti komplexní lázeňské péče  - v úzké součinnosti s přijímací kanceláří Lázní Aurora zajišťuje recepce Nového Světa jejich zařazení do režimu lázeňské péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění a jejich ubytování do akreditované ubytovací kapacity depandance Apartmány Nový Svět. Cena ubytování dle platného ceníku a uplatnění příslušných slev (délka pobytu, stálý zákazník = až 25% z pultových cen ubytování) je navíc snížena o příspěvky poskytované zdravotními pojišťovnami v certifikovaném zařízení.

Pacienti PLP

Pacienti příspěvkové lázeňské péče – podobně jako v případě pacientů KLP čerpají příslušné slevy až do výše 25% z pultových cen ubytování. Opět je důležitá přednostní rezervace v našem zařízení, kdy recepce Nového Světa následně zajišťuje v součinnosti s přijímací kanceláří Lázní Aurora zařazení pacientů PLP do režimu lázeňské léčby s ubytováním v depandanci Apartmány Nový Svět. 

Aktuální nabídku pro pacienty KLP a PLP naleznete v sekci Speciální nabídkyhttp://www.apartmany-novysvet.cz/specialni-nabidky/2/13/lecebne-pobyty/lazenske-pobyty-s-uhradou-zdr...

Samoplátci

Apartmány Nový Svět disponují smlouvu s Lázněmi Aurora také  v rozsahu ostatních služeb (procedury, stravování, wellness). Mezi významné klienty, kteří mají zájem o ubytování v našem zařízení a současně chtějí absolvovat procedury a stravování  v Lázních Aurora patří samoplátci, kterým  předmětné služby objednáme a v kombinaci s dalšími službami vhodně načasujeme.  Opět platí požadavek na přednostní rezervaci v našem zařízení, nikoli v přijímací kanceláři Lázní Aurora. Přijímací kancelář lázní nezajišťuje ubytování do volné  kapacity Apartmánů Nový Svět, ani služby související s  takto  kombinovanými pobytovými balíčky.